Užsiėmimų, treniruočių
programos, tvarkaraščiai
Nori papildyti mūsų gretas?
REGISTRUOKIS DABAR!
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų akademijai. Ačiū!

2% GPM parama mūsų akademijai

Kiekvienais metais nuo sausio mėn. 1 d. iki gegužės mėn. 1 d. Lietuvos gyventojai gali skirti pasirinktai nevyriausybinei ar biudžetinei organizacijai 2% savo pajamų mokesčio. Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja, taip paskirstomas pajamų mokestis, JAU SUMOKĖTAS į valstybės biudžetą. Jeigu šia teise nepasinaudojate, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete ir panaudojami valstybės nuožiūra.

Net jei Jūs uždirbate nedaug ir 2% Jūsų metinio pajamų mokesčio suma atrodo labai nedidelė, ji vis tiek yra reikšminga. Kasmet tokiu būdu gyventojai paskirsto keliasdešimt milijonų litų paramos. Šių milijonų jūra sudaryta iš daugybės mažų lašelių – tokių pačių sumų, kaip ir Jūsų…

Esame ne pelno siekianti organizacija, besitikinti Jūsų paramos. Jau ne pirmus metus Jūs turite galimybę patys nuspręsti, kam skirti 2 % nuo savo sumokėtų pajamų mokesčių valstybei, tad tapkite VšĮ Palangos sambo akademijos rėmėjais, paskirdami iki 2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

Remdami VšĮ "Palangos sambo akademiją" Jūs nepatirsite jokių papildomų išlaidų. Jums tereikia nurodyti, kad 2013 m. savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 2 proc.) norite pervesti VšĮ Palangos sambo akademijai.

Tam reikia užpildyti ir iki gegužės 1 dienos pateikti valstybinei mokesčių inspekcijai nustatytos formos prašymą (FR0512 versija 02).

Paramos gavėjo VšĮ Palangos sambo akademija rekvizitai:

VšĮ "Palangos sambo akademija"
Buveinės adresas: Draugystės takas 5-1, Palanga
Paramos gavėjo identifikacinis kodas: 302974350
Sąskaitos numeris: LT 85 7300 0101 3434 8570 Swedbank

Pateikite užpildytą formą ir taip padėkite VšĮ Palangos sambo akademijai siekti vis didesnių laimėjimų bei pergalių!

Nuoširdus Ačiū už Jūsų paramą!

Kaip ir kur pateikti prašymą pervesti paramą?

Iki gegužės 1d. galite pateikti prašymą tai Apskrities Valstybinei Mokesčių Inspekcijai, kurios veiklos teritorijoje nuolat gyvenate.

Prašymai gali būti pateikiami elektroniniu būdu arba užpildomi ranka ir tiesiogiai pristatomi į vietos AVMI, taip pat atsiunčiami paštu. Ranka pildytą prašymą reikia įdėti į voką, užklijuoti ir pasirašyti ant voko užklijos linijos taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti nepažeidus parašo vientisumo.

Prašymo forma ir pildymo taisyklės:

  • Norėdami skirti dalį savo mokesčių, turite užpildyti specialiosios formos prašymą (forma FR0512). Prašymo blankus nemokamai išduoda apskričių valstybinės mokesčių inspekcijos ir jų teritoriniai skyriai.
  • Prašymas pildomas tik didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis. Duomenys turi būti įrašyti tiksliai į jiems skirtus laukus, nepažeidžiant nurodytų laukų linijų. Nepildytos eilutės turi būti paliktos tuščios (be jokių simbolių, pvz.: brūkšnelių, kryželių, nulių ar pan.).
Formos užpildymo pavyzdys:

Prašyme laukeliai pildomi taip:

1 – nurodomas Jūsų asmens kodas;
2 – Jūsų telefono numeris;
3V – Jūsų vardas;
3P – Jūsų pavardė;
4 – adresas (miestas, gatvė, namo, buto numeris);
5 – mokestinis laikotarpis, už kurį (nuo kurio) norite paskirti paramą – 2012;
6S – pažymėkite x;
E1 – įrašykite 2 (tai nurodys, kad paramą skiriate paramos gavėjui, o ne politinei partijai);
E2 – paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 302974350;
E3 – nepildykite;
E4 – prašoma pervesti pajamų mokesčio dalis (procentais) – 2 proc.;
E5 – jei norite paskirti paramą tik už vienus metus (2012 m.), šio lauko nepildykite; jei paramą norite skirti už laikotarpį nuo 2012 m. iki vėliausiai 2016 m., šiame lauke nurodykite laikotarpio pabaigą. Laikotarpis negali būti ilgesnis nei 5 metai. Nurodžius laikotarpį, jums nebereikės teikti šio prašymo už metus, įeinančius į laikotarpį. Pvz., jei nurodysite laikotarpį nuo 2012 m. iki 2016 m., kitą prašymą reikės pildyti tik 2018 metais už laikotarpį nuo 2017 m.

Elektroninės formos pildymas

Jeigu esate pasirašę elektroninės bankininkystės sutartį, galite užpildyti ir išsiųsti 2 proc. formą internetu. Tada Jums reikėtų:
  • Įeiti į savo internetinį banką ir pasirinkti elektroninį deklaravimą. Tada bankas Jus perkels į Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę kartu su Jūsų tapatybės patvirtinimu ir visais pagrindiniais asmens duomenimis.
  • Tuomet on-line užpildykite formą FR0512.

Išsami informacija apie 2%:
www.labdara-parama.lt

Dėkojame!
VšĮ "PALANGOS SAMBO AKADEMIJA"
Įstaigos kodas: 302974350
Adresas: Daukanto g. 33 (viešbučio Palangos dailė patalpose) Palanga
Tel.: +370 (614) 10288
El. paštas: info@sambopalanga.lt

Bankas: Swedbank AB
Sąskaita: LT857300010134348570
Swift code: HABALT22:
Vadovas: Ernestas Doržinkevičius

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų sambos akademijoje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Mūsų
RĖMĖJAI: